Autor Subiect: sfat achizitie  (Citit de 380 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline iulichivu

• Nou-venit
  • *
  • just registered
sfat achizitie
« : Martie 22, 2016, 01:01:03 a.m. »
Advertisement
Buna seara domnilor si doamelor, intentionez sa cumpar un smart pentru prietena mea si sincer chiar nu cunosc modelele, am vazut unele cu turometru si ceas, unele fara, imi poate explica cineva care sunt modelele si ce nivel de echipare au? Eu am gasit ceva pe net si mi-a placut dar parca nu are aer conditionat imi puteti spune ce model ar fi acesta? You are not allowed to view links. Register or Login  Va multumesc frumos !!

Offline Noobz

• Incepator
  • **
  • just registered
Re: sfat achizitie
« Răspuns #1 : Martie 22, 2016, 01:21:34 a.m. »
Ceasurile se gasesc second-hand pe la 200-300 roni si se pot monta foarte usor. Aer conditionat acel model ,din linkul prezentat, nu are. Atasez o poza..  butoanele 2-3 reprezinta incalzirea in scaune, butonul 4 reprezinta AC. De fabrica cu butoane vin doar modele care au si optiunile.
  Sunt care au si oglinzi electrice si tot felul de accesorii la interior.

Ti-as recomanda cand vezi o masina sa apelezi la bunavointza unui user din orasul tau sa dea o privire si sa faca o tura.  Daca nu ai mai avut experiente cu masinutzele astea nu o sa stii dupa ce sa te uiti.

Offline iulichivu

• Nou-venit
  • *
  • just registered
Re: sfat achizitie
« Răspuns #2 : Martie 22, 2016, 09:55:58 a.m. »
Ma gandeam eu ca nu are aer, ca nu am vazut nici un buton, ar fi frumos sa gasesc pe cineva care se pricepe dar.. cine vine din timpul lui sa vada masini..

Social media

Facebook grup Pagina de like