Autor Subiect: Help! Curiozitate/Achizitionare Smart Fortwo cu Acoperis Panza/Nailon  (Citit de 209 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline valuzzo1

• Nou-venit
  • *
  • Mesaje postate: 11
  • just registered
    • Poke This Member
Advertisement
Salutare,
Doresc sa achizitionez un smartfortwo si am gasit unu care imi place dar e cu acoperis panza sau nailon nu stiu exact ce e ala, acum intrebarea mea pt cunoscatori ar fi daca sunt probleme sau nu, daca este rezistent la soare si ploi in timp acest tip de acoperis
Va multumesc!

Offline valuzzo1

• Nou-venit
  • *
  • just registered
    • Poke This Member
Re: Help! Curiozitate/Achizitionare Smart Fortwo Cabrio
« Răspuns #1 : Iunie 09, 2016, 11:36:33 a.m. »
Salutare,
Doresc sa achizitionez un smartfortwo si am gasit unu care imi place dar e cabrio cu acoperis panza sau nailon nu stiu exact ce e ala, acum intrebarea mea pt cunoscatori ar fi daca sunt probleme sau nu, daca este rezistent la soare si ploi in timp acest tip de acoperis de la cabrio.
Va multumesc!

Offline Andrew

• Senior
  • Mesaje postate: 449
  • Gen: Bărbat
  • Bucuresti. Dezmembrari Smart Fortwo.
    • Poke This Member
Re: Help! Curiozitate/Achizitionare Smart Fortwo cu Acoperis Panza/Nailon
« Răspuns #2 : Iunie 09, 2016, 08:27:26 p.m. »
Bineinteles ca rezista la intemperii. E facut de mercedes pana la urma :D

Dezavantaje fata de smartu coupe sunt 2. E mai zgomotos in interor la viteza. Si daca sistemul e defect sau nu functioneaza ceva la el e nasol. La modul ca sunt scumpe piesele de schimb pentru sistemul de decapotare.
Avantajele sunt ca a o masina decapotabila lerfecta de oras si super funny de condus mai ales decapotata.
Succes la achizitie.
PIESE ORIGINALE SMART FORTWO SI ROADSTER din dezmembrari - {0~724_376,93'9}Bucuresti

Offline valuzzo1

• Nou-venit
  • *
  • just registered
    • Poke This Member
Re: Help! Curiozitate/Achizitionare Smart Fortwo cu Acoperis Panza/Nailon
« Răspuns #3 : Iunie 10, 2016, 10:08:39 a.m. »
Multumesc de informatii dar m-am cam razgandit in ceea ce priveste cabrio, merg pe varianta clasic/coupe sa fiu mai sigur.

Social media

Facebook grup Pagina de like