Autor Subiect: revizie451 pt prima data ..imi apare -5100 km ..am depasit sau nu limita +altele  (Citit de 436 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline ciobanu.george90

• Nou-venit
  • *
  • Mesaje postate: 7
  • just registered
    • Poke This Member
Advertisement
salutare..am mai avut un 450 cabrio acum am unul 451 ...

imi apare in bord     "-5100" cand am luat-o avea  - 4100 km ...nu inteleg..a fost facuta revizia de km astia? sau cum ? si cum pot resetat
si daca tot am facut topic
- a montat cineva computer de bord ?
-eu am folosit Aral si am fost ff multumit
- am vazut ca tot felul de distribuitori inclusiv pe site...vreau sa imi ajut colegii sa stiti ca toate preturile exact la acealeasi brand-uri eu le iau mai ieftine in oras la mine asa ca..fiti atenti

Offline Midnight Caller

• Profesionist
  • Mesaje postate: 2383
  • Gen: Bărbat
  • Mai bine ajungi mai tarziu decat niciodata...
    • Poke This Member
    • ForSmart - Piese pentru Smartul tau !
Ai sarit cu 5100km de cand trebuia facuta revizia SI RESETAT ACEL CONTOR. Asta vrea sa spuna.
Remapare (Chip Tuning) ForTwo CDI ZEE/SAM de la 100Eur
Service Smart, Diagnoza
Black ForTwo CDI, around 60HP/130Nm
Black ForTwo CDI, stock (for now)

You are not allowed to view links. Register or Login

Offline tataie

• Senior
  • Mesaje postate: 614
  • Gen: Bărbat
  • Bucuresti, Romania
    • Poke This Member
You are not allowed to view links. Register or Login
salutare..am mai avut un 450 cabrio acum am unul 451 ...

imi apare in bord     "-5100" cand am luat-o avea  - 4100 km ...nu inteleg..a fost facuta revizia de km astia? sau cum ? si cum pot resetat
si daca tot am facut topic
- a montat cineva computer de bord ?
-eu am folosit Aral si am fost ff multumit
- am vazut ca tot felul de distribuitori inclusiv pe site...vreau sa imi ajut colegii sa stiti ca toate preturile exact la acealeasi brand-uri eu le iau mai ieftine in oras la mine asa ca..fiti atenti

In afara faptului ca ai cumparat o masina cu termenul de revizie depasit ( nefacuta la timp ) cu 4100 km si ca intre timp ai facut 1000 de km, eu altceva nu am inteles!
Aral, computer de bord, distribuitori, la mine in oras ( care o fi orasul, ca la profil nimic ), totul intr-o devalmasie cumplita. Am incercat si pe Google translate , insa nu recunoaste limba.
George, te rog frumos, trage aer in piept, numara pana la 10 si explica restul. Incet, pe puncte. Si daca ai putin timp , poate citesti si din Regulament faza aia cu : dincolo era mai ieftin.
You are not allowed to view links. Register or Login / certificate energetice cladiri si apartamente

Offline ciobanu.george90

• Nou-venit
  • *
  • Mesaje postate: 7
  • just registered
    • Poke This Member
Intervalul ala ma interesa..nu stiam exact...sunt dim comanesti bacau...ma refer la faza cu pretul de revizie..aici dau 10 lei cel mai ieftin filtru..si 20 cel mai scump..pe cand la anumite magazin care cica au reducere le site...sunt duble preturile...mentionez ca aceleasi firme

Social media

Facebook grup Pagina de like