Autor Subiect: Smart Fortwo CDI 2001  (Citit de 786 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

robisavage

• Vizitator
Smart Fortwo CDI 2001
« : Mai 02, 2014, 01:48:46 p.m. »
am cumparat o bijuterie din Germania, sunt foarte multumit de ea, 1850 a fost costul ei cu tot cu transport pana aici.. este din ultima luna 2001 .. saptamana asta urmeaza sa schimb consumabilele..

o sa postez poze, pana una alta am o problema, maneta de semnalizare ( care se aprind si farurile )  se incinge, are cineva idee?

Simi

• Vizitator
Re: Smart Fortwo CDI 2001
« Răspuns #1 : Mai 02, 2014, 02:37:58 p.m. »
You are not allowed to view links. Register or Login
am cumparat o bijuterie din Germania, sunt foarte multumit de ea, 1850 a fost costul ei cu tot cu transport pana aici.. este din ultima luna 2001 .. saptamana asta urmeaza sa schimb consumabilele..

o sa postez poze, pana una alta am o problema, maneta de semnalizare ( care se aprind si farurile )  se incinge, are cineva idee?
Bine ai venit in randul smartfan-ilor!!!
Maneta trebuie desfacuta si curatate contactele..

al3xandru4u10

• Vizitator
« Răspuns #2 : Mai 02, 2014, 03:39:16 p.m. »
Bine ai venit in randul nostru !

Cum a zis si simi maneta trebuie desfacuta dar cu mare grija ca pot sa sara de prin ea piese sau daca a mers mult incinsa poate sa se rupa foarte usor la desfacere.

robisavage

• Vizitator
« Răspuns #3 : Mai 02, 2014, 06:28:00 p.m. »
din experienta voastra pe forum, exista cineva din Craiova care se ocupa si de smart si viziteaza forumul?

nu prea as vrea sa incerc eu , este o operatiune usoara? sa ma risc? :)) nu am umblat niciodata la Smart , defapt inca il descopar incet incet :) sper sa nu apara probleme.. 

al3xandru4u10

• Vizitator
« Răspuns #4 : Mai 02, 2014, 06:47:34 p.m. »
Eu vin uneori si in Tg Jiu daca ai drum si sunt in oras te pot ajuta cu mai multe operatiuni ce trebuie facute la achizitionarea unui smart SH + diagnoza dedicata Smart

Ps. Au mai trecut cateva smarturi din craiova pe la mine

You are not allowed to view links. Register or Login

Social media

Facebook grup Pagina de like